Де встановлюється бар'єрне огородження?
Де встановлюється бар'єрне огородження?
Бар'єри — це парапети, бордюри, сітки та водонаповнені блоки, що виконують захисні, направляючі та попереджувальні функції. Ці огороджувальні конструкції є невіддільною частиною організації простору для руху автомобілів та пішоходів. Їх функціональна мета спрямована на забезпечення безпеки громадян та пом'якшення наслідків аварійних ситуацій. У цій статті розглянемо, де розміщують бар'єрні огородження, які види підходять для певних місць і чим вони відрізняються один від одного.
Зміст статті
- Різновиди огороджень для різних місць застосування
- Додаткові види огороджувальних конструкцій та сфера їх застосування
- Призначення пластикових блоків і штакетних бар'єрів
Різновиди огороджень для різних місць застосування
Придбати дорожні огородження за матеріалом виготовлення можна трьох типів:
- Металеві. Профіль із жорсткого металу монтується на спеціальних сталевих або дерев'яних стійках уздовж доріг і шосейних магістралей. Такі огородження підходять для використання на будівельних майданчиках і для розділення ділянок для пішоходів;
- Бетонні. Це бордюрні конструкції висотою від 35 см, які, крім захисної, можуть виконувати декоративну функцію у вигляді кромок тротуарів; Огородження з залізобетону висотою до півметра встановлюються як обмежувачі між смугами дорожнього полотна. Місця встановлення обмежувальних бар'єрів вище 50 см — це узбіччя трас, що перешкоджають потраплянню автомобіля в кювет;
- Пластикові. Це популярні сьогодні блоки, наповнені водою або піском, що дозволяють встановити бар'єр на будь-якій ділянці дороги, а також огородити небезпечну траншею або рів у громадських місцях або на будівельних майданчиках.
Додаткові види огороджувальних конструкцій та сфера їх застосування
Для забезпечення безпеки на будівельних майданчиках та в паркових зонах використовуються спеціальні пристрої з металу, пластику та інших матеріалів. До них належать сітки, штакети та порожнисті блоки. Розглянемо, де встановлюються захисні бар'єри таких типів:
- По периметру території, де ведеться будівництво. Зазвичай використовують пластикові сітчасті огородження яскравих кольорів, які добре видно здалеку за будь-якої погоди. Вони легко кріпляться на стійки, не піддаються корозії та гниттю, відрізняються високою міцністю;
- Порожнистими блоками та конусами з чергуванням білого та червоного позначають небезпечні місця. Їх встановлюють для попередження пішоходів про відкритий люк, яму або іншу небезпеку в місцях проведення ремонтно-будівельних робіт;
- Як огородження пішохідних доріжок і лісонасаджень, щоб тварини не потрапляли на проїжджу частину. Для цієї мети використовують металеву сітку фіксованого типу.
Великі бетонні бар'єри та смугові огородження з металевого профілю — це варіант для забезпечення безпеки на багатосмугових трасах і шосе поза містом. В умовах міста використовуються сучасні пластикові вироби.
Призначення пластикових блоків і штакетних бар'єрів
Для громадських місць і застосування на міських дорогах найбільш поширені пластикові парапети, конуси та блоки, що вставляються один в одного. Основні місця, де використовуються огороджувальні бар'єри таких видів:
- на парковках;
- на ділянках, де проводяться святкові, спортивні та інші заходи;
- на майданчиках, де проходять уроки та іспити з водіння;
- на ділянках доріг, де необхідний сигнальний або візуальний орієнтир для продовження руху автомобіля або пішохода.
Завітайте на провідний будівельний портал в Україні «ТехПром». У блозі ви можете дізнатися більше про характеристики та види бар'єрних конструкцій і іншу корисну інформацію. Якщо вас цікавить купівля пластикових блоків для безпеки дорожнього руху, на сайті компанії представлені різні їх види, класифіковані за типом і локацією для монтажу бар'єрних огороджень. Скористайтеся формою зворотного зв'язку на головній сторінці, залиште свій телефон, і менеджер зв'яжеться з вами для консультації та оформлення замовлення.